• خم کن لوله
  • لوله خم کن
  • خم کن

لوله خم کن

به طور کلی دستگاه های لوله خمکن با هدف خم کاری انواع لوله های فلزی ، آلومینیومی و مسی و … ساخته شه اند. این ابزارها در دو مدل خمکن هیدرولیک دستی و خم کن هیدرولیک برقی ساخته شده اند. دستگاه لوله خمکن قابلیت خم کاری انواع لوله ها با کمترین شعاع خم و خم کاری بدون چروک شدگی و دفرمه شدن را دارند. در مدل های هیدرولیک پمپ هیدرولیکی نقش پیشرانه خم کاری را بر عهده داشته و با فشار 16 الی 20 تن بر راس و مرکز خم می باشند. به طور کلی این مدل ها با لقمه هایی با سایز های مختلف ارائه می شوند.

دستگاه خم کن لوله چگونه کار می کند؟

هنگام خم شدن لوله با استفاده از خم کن لوله ، کاربر باید دسته های خم کن لوله را پایین بکشد. این عمل لوله را وادار به خم شدن به دور کفش / کفش می کند ، به دنبال شکل غلتک ، خم می شود.

آیا می توانید لوله را با خم کن لوله خم کنید
خم شدن یک لوله با خم کن لوله توصیه نمی شود زیرا یک لوله با قطر خارج اندازه گیری می شود ، در حالی که یک لوله با داخل اندازه گیری می شود. برای رسیدن به خم شدن دقیق ، استفاده از تجهیزات خمشی لوله و خم شدن لوله ها و تجهیزات خمش لوله برای خم شدن لوله ها ، مهم است.

خم کن لوله هیدرولیک چیست
می توان از خم کن لوله هیدرولیک برای خم شدن لوله های فلزی ، به دقت زاویه های حاد استفاده کرد. از فشار هیدرولیکی برای خم شدن لوله و مجرای دیواره ضخیم ، بدون چین و چروک لوله استفاده می شود.

از روغن فشار قوی برای ایجاد یک رانش قدرتمند اما کنترل شده استفاده می شود که باعث خم شدن دقیق لوله می شود.

خم کن لوله برای چه استفاده می شود
هدف اصلی از خم شدن لوله دستکاری لوله کشی برای خم شدن در اشکال و جهات مختلف است. تعدادی از صنایع و تجارت به خدمات خمش لوله نیاز دارند. برخی از این صنایع شامل صنعت لوله کشی ، لوله کشی لوله های برق ، معماران ، صنایع دریایی و مکانیک است.

انواع دستگاه خم کن لوله

دستگاه های خم کن لوله انولع مختلفی دارند که از معروف ترین و پر کار آمد ترین آنها می توان به دستگاه لوله خم کن هیدرولیکی , دستگاه لوله خم کن CNC با سری CH , لوله خم کن دستی و لوله خم کن الکتریکی اشاره کرد. 

ماشین سازی مثلث

09127777257

خم کن,خم کن لوله,لوله خم کن,نورد رول,دستگاه لوله خم کن,دستگاه خم کن,دستگاه نورد رول,نورد ورق,دستگاه رول ورق,دستگاه نورد