• خم کن لوله
  • لوله خم کن
  • خم کن

خم کردن CNC

امروزه بیشتر خم شدن فقط به کمک انسان نیاز دارد ، نه به راهنمایی مداوم. این امر به دلیل دستگاه های خم کن CNC امکان پذیر است.

CNC مخفف Computer Numerically Controlled است. این اصطلاحی است که اغلب در ساخت برای توصیف ماشین آلاتی که برای انجام عملیات خود با یک نرم افزار برنامه نویسی کار می کنند استفاده می شود. دستگاه های رایج CNC شامل تراش ، مته و سایر ابزارهای ماشینکاری می باشد.

اپراتور از نرم افزار برنامه نویسی برای تغذیه داده های عملیات یا عملیات مورد نیاز استفاده می کند. سپس دستگاه به طور خودکار آن عملیات را انجام می دهد.

دستگاه های خم کن لوله کنترل شده CNC معمولاً از ترکیبی از پرس ها و غلتک ها برای هدایت لوله ها و لوله ها در طول روند استفاده می کنند.

به طور کلی ، خم شدن CNC با استفاده از اتوماسیون ، خمش تولیدی و کارآیی بیشتری دارد.

دستگاه خم کن CNC مدل CH

سفتی ، پایداری و دقت لمس ناپذیر آنها در شرایط استثنایی مانند رطوبت یا درجه حرارت شدید باعث برجسته شدن آنها در برابر جمعیت می شود.

این دستگاه های خم کن لوله از 6 میلی متر تا 420 میلی متر OD برای استفاده در طیف گسترده ای از بخش ها و صنایع تولید لوله سازگار هستند.

این محدوده شامل نسخه کاملاً خمشی لوله CNC است ، زیرا هر سه محور در یک دستگاه پشته ای اتوماتیک هستند. همچنین این گزینه وجود دارد که در صورت لزوم مکانیسم های تشخیص جوشکاری ، مشت زدن / برش و سیستم های بارگیری و تخلیه یکپارچه را اضافه کنید.

دستگاه خمش لوله ای سری CH مجهز به کنترل های کارکرد آسان صفحه لمسی AMOB NC یا در نسخه CNC ، جدیدترین نرم افزار خمشی AMOB 3D کاربر پسند است.

بنابراین ، این پیکربندی ابزار را ذخیره می کند ، به شما امکان جبران برگشت فنر را می دهد و از جمله ویژگی های دیگر دارای فناوری ضد برخورد است.

این مدل های چند وجهی به راحتی کار می کنند و تقریباً برای انواع کاربردها و صنایع مناسب هستند.

سری CH | لوله خم کن CNC


تغییر سریع ابزار: به منظور کاهش زمان نصب ، همه دستگاه های CH-HD دارای تغییر سریع ابزار هستند.
سیستم بارگیری لوله عقب و جلو: سیستم های بارگیری / تخلیه مجتمع را نیز می توان اضافه کرد.
تنظیم ابزار موتوری: مدلهای CH-HD را می توان به تنظیم ابزار موتوری مجهز کرد.

ماشین سازی مثلث

09127777257

خم کن,خم کن لوله,لوله خم کن,نورد رول,دستگاه لوله خم کن,دستگاه خم کن,دستگاه نورد رول,نورد ورق,دستگاه رول ورق,دستگاه نورد